KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Podkarpackie Forum Innowacji. Kongres Profesjonalistów IT 2020

31-08-2020

Tematem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia będzie SZTUCZNA INTELIGENCJA.

 

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcą:

- dowiedzieć się jak wykorzystywać sztuczną inteligencję do usprawniania i rozwoju biznesu;
- porozmawiać o zaletach i ewentualnych zagrożeniach związanych ze stosowaniem sztucznej inteligencji oraz wyzwaniach jakie za sobą niesie;
- poznać autorytety w zakresie nowych technologii i nawiązać nowe kontakty biznesowe;
Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednich latach Kongres będzie okazją do spotkania ludzi branży, wymiany doświadczeń, know-how i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

Zachęcamy do udziału w Kongresie wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat udanych wdrożeń sztucznej inteligencji i wysłuchać najwyższej klasy specjalistów z tej dziedziny.

 

Sztuczna inteligencja przenika coraz więcej sfer życia codziennego. Często nie zdajemy sobie nawet sprawy, że obcujemy z nią na codzień w przeróżnych sytuacjach.

 

Uczestnicy Kongresu otrzymają przekrojową dawkę wiedzy z różnych dziedzin. Będziemy rónież szukać współnie odpowiedzi na pytanie o to jaką rolę sztuczna inteligencja ma do odegrania w czasie pandemii i dlaczego warto analizować jej zastosowanie w biznesie już dziś.

 

Pełny program i szczegóły dotyczące prelegentów dostępne są na stronie wydarzenia: https://kongresprofesjonalistowit.pl/

 

Wydarzenie finansowane jest ze środków projektu własnego Samorządu Województwa Podkarpackiego pn. „Inteligentne specjalizacje – narzędzie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności województwa podkarpackiego”.

 

Podobne news
Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013